Plakat różowo-niebieski z tekstem: GMINNY OŚRODEK KULTURY I BIBLIOTEKA W DOBREM zapraszają dzieci i młodzież na Eliminacje Gminne w Gminnym Ośrodku Kultury i Bibliotece odbędą się 18 marca 2022 godz. 11:00. Szczegóły na stronie: gok.gminadobre.pl

Gminna Biblioteka Publiczna zaprasza dzieci i młodzież do uczestnictwa w 45 konkursie recytatorskim „Warszawska Syrenka” eliminacje gminne odbędą się 18 marca 2022 roku o godzinie 11:00.


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/klient.dh...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35