Chłopcy występujący na scenie.

8 marca w sali widowiskowej OSP Dobre odbyło się Gminne Święto Kobiet. W tym roku oprócz Mieszkanek, w spotkaniu uczestniczyły Panie z Ukrainy, obecnie przebywające na terenie gminy. Uroczystość rozpoczął Wójt Gminy Dobre Tadeusz Gałązka składając serdeczne życzenia wszystkim kobietom. Następnie scena należała do artystów z Gminnego Ośrodka Kultury w Dobrem, którzy zaprezentowali ciekawy program. Rozstrzygnięto także konkurs na “Najsmaczniejsze domowe ciasteczka w Gminie Dobre”. Jury przyznało następujące nagrody: trzecie miejsce zajęła Aneta Dobosz, miejsce drugie Barbara Błażejczyk, zwyciężczynią została  Ewelina Ratajszczak. Tradycyjnie odbyło się także głosowanie publiczności. Przybyłe Panie najwyżej oceniły ciasteczka wykonane przez Ewelinę Ratajszczak. Organizatorami wydarzenia byli: Wójt Gminy Dobre Tadeusz Gałązka, Gminny Ośrodek Kultury w Dobrem, Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Dobrem. Uroczystość poprowadził Zastępca Wójta Gminy Dobre Piotr Chmielewski. Wszystkim Paniom raz jeszcze życzymy spokoju, zdrowia i miłości.

Accessibility