W naszej gminie znajduje się wiele miejsc idealnych na wakacyjny ale nie tylko wypoczynek na łonie natury. Przedstawiamy tylko niektóre z nich.

Agroturystyka Jolanta Olszyna – Kąty Borucza
katy-borucza

Strona na Facebooku

 

 

 

 


Gospodarstwo Agroturystyczne – Kąty Borucza

katy-boruczaMiejscowość Kąty Borucza położona jest na skraju gminy Dobre, w sercu obszernego kompleksu leśnego będącego przedłużeniem Puszczy Białej. Las przeważnie sosnowy z dużą populacją brzozy, dębu i olchy, zamieszkują liczne gatunki ssaków: łosie, sarny, lisy, zające. Nadrzeczne łęgi od kilku lat są ostoją kilku bobrzych rodzin. W okolicy występuja także czaple. bociany, dzięcioły, dzikie kaczki itp. Z uwagi na słabe wykorzystanie rolnicze i przemysłowe okolicznych terenów, Kąty Borucza to miejsce nieskażonej przyrody, która wielu urzekła już swoim urokiem.

Strona internetowa


Gospodarstwo agroturystyczne – BANIA

galeria--baniaGospodarstwo znajduje się ok. 50 km na wschód od Warszawy, na skraju wsi, przylega do rzeczki Ossównica i graniczy z pięknymi lasami.
Zapewniamy przyjazne warunki wypoczynku dla rodzin z małymi dziećmi i nie tylko. Dla gości przygotowaliśmy wygodne apartamenty i pokoje gościnne z łazienkami, oraz wspólne pomieszczenia rekreacyjne.

Strona internetowa


Gospodarstwo agroturystyczne Sławomira Sobiepanka

sobiepanekDo dyspozycji gości oddajemy: trzy pokoje dla siedmiu osób, trzy łazienki, dobrze wyposażoną kuchnę, salon, saunę i salę gimnastyczną – siłownię.
Nasze gospodarstwo położone jest w otoczeniu lasów pełnych jagód i grzybów.W otoczeniu domu znajduje się duży plac sportowy z trampoliną, altaną, miejscem na ognisko, grill, zabawy sportowe, oraz staw z możliwością kąpieli, wędkowania, a zimą jazdy na łyżwach. Wyżywienie do uzgodnienia.
Nasza oferta jest całoroczna.

Strona internetowa

Accessibility