Mężczyzna w okularach. Widoczny napis - niebieskimi literami - Magnificat

„Gawędy z narzędziami, czyli filozofia pracy Konstantego Laszczki” – artykuł powstał dzięki współpracy Muzeum Konstantego Laszczki w Dobrem z Muzeum Literatury im. Adama Mickiewicza w Warszawie. Inspiracją do jego napisania była wizyta w dobrzańskim muzeum Roksany Gawrońskiej – kuratorki i menadżerki Wystawy „Magnificat. Poezja Karola Wojtyły”. Na wystawie można było zobaczyć pracę prof. K. Laszczki „Matka Boska z Dzieciątkiem” wypożyczoną z dobrzańskiego muzeum.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?
Reload Reload document
| Open Open in new tab

Pobierz [24.94 KB]


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/klient.dh...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35