Uśmiechnięte dzieci pozują do zdjęcia z zrobionymi przez siebie skrzatami i magnesami. W tle biblioteczne regały z książkami.

Od 13 do 17.02.2023r Gminny Ośrodek Kultury w Dobrem przygotował wiele atrakcji dla dzieci, które rozpoczęły ferie zimowe. Poniedziałek rozpoczął się od zajęć z rysunku 3D, zarówno młodsza jak i starsza grupa miały możliwość poznać nowe możliwości technologiczne, stworzyć własne, niepowtarzalne dzieła wykorzystując długopisy 3D.

We wtorek, 14 lutego dzieci tworzyły magnesy – zwierzaki i urocze walentynkowe krasnale, które jeśli ktoś chciał mógł podarować bliskiej osobie, nie zabrakło też zabaw przy muzyce, gier i innych atrakcji , które sprawiły , że walentynkowy dzień upłynął w radosnej i miłej atmosferze.

W programie trzeciego dnia ferii był wyjazd do kina w Siedlcach na film „Mumie”. Przejazd autokarem, wspólne oglądanie filmu i posiłek w MacDonaldzie były świetną okazją do integracji grup.

W czwartek dzieci brały udział w zajęciach kulinarnych, własnoręcznie zagniatały ciasto na pizzę, wybierały ulubione składniki a na koniec w radosnej atmosferze, zajadały się efektem swojej pracy. Również rodzice mieli okazję skosztować posiłku przygotowanego przez swoje pociechy.

W piątek dzieci ponownie miały okazję wyjechać do kina w Siedlcach, tym razem na film „Biuro detektywistyczne Lassego i Mai. Tajemnica Skorpiona”

Podczas seansu było wiele emocji, ale dobre zakończenie filmu , zakupy pamiątek , możliwość zjedzenia czegoś pysznego sprawiły , że dzień był bardzo udany .

Accessibility