Na obrazku mężczyzn, którzy trzymają w rękach bukiet kwiatów. Mogłoby to nastąpić, gdyby ktoś miał ryzyko wystąpienia tego zagrożenia.

Dzień Kobiet i Mężczyzn w Gminie Dobre okazał się niezwykle udanym wydarzeniem, które zgromadziło społeczność lokalną na wspólnej celebracji. Na uroczystości nie zabrakło barwnych występów, które rozświetliły serca wszystkich obecnych.
Dzieci ze szkół podstawowych, z Dobrego, Mlęcina i Dropia oraz absolwentki Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Dobrem: Julia Czapska oraz Zuzanna Bodecka, zaprezentowały swoje umiejętności artystyczne, zachwycając publiczność swoimi talentami. Niezapomniane wrażenie zrobił także występ chóru z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Dobrem, który wzruszył wszystkich swoją harmonią dźwięków.
W duchu tradycji nie mogło zabraknąć także tańca poloneza wykonanego przez uczniów z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Dobrem, który uświetnił nasze święto. Orkiestra dęta OSP Dobre stworzyła niepowtarzalny klimat, dodając uroczystości szlachetności i elegancji. Nie zabrakło kwiatów i życzeń od Burmistrza Tadeusza Gałązki, i wyjątkowo w tym roku zebrani zostali obdarowani okolicznościowymi monetami, wybitymi z okazji odzyskania praw miejskich przez Dobre.
🌸🌼🌺🌻💐Nie tylko oczy, ale i podniebienia gości cieszyły się wspaniałymi smakami. Wszystko dzięki konkursowi na „Najsmaczniejszy tort w Gminie Dobre”. Komisja w składzie: Anna Kacak Przewodnicząca Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Emilia Gałązka Dyrektor Banku Spółdzielczego w Dobrem, Kinga Gromulska – Kosińska Właścicielka firmy „Gromulska Piekarnia – Cukiernia” wyłoniły zwycięzców:
1. msc Katarzyna Zalewska – Paderewska
2. msc Aneta Artecka
3. msc Tomasz Milewski
NAGRODA PUBLICZNOŚCI – Tomasz Milewski
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację tego wyjątkowego wydarzenia. Szczególne podziękowania należą się:
Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka w Dobrem oraz Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych,
Orkiestra Dęta OSP DOBRE OSP Dobre za wspaniały koncert,
– Bankowi Spółdzielczemu w Mińsku Mazowieckim/oddział w Dobrem oraz Kindze Gromulskiej – Kosińskiej z Gromulska Piekarnia – Cukiernia za nagrody,
OSP Dobre za użyczenie sali,
– Uczniom ze Szkoły w Dobrem i Mlęcinie za wspaniałe występy
– Katarzynie Wolskiej, Bożenie Bodeckiej i Katarzynie Rek za przygotowanie uczniów
Specjalne podziękowania kierujemy także do Zuzanny Bodeckiej, Andrzeja Michalskiego i Julii Czapskiej za ich występy solowe.
Organizatorem wydarzenia był Burmistrz Miasta i Gminy Dobre, Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka w Dobrem oraz Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Dobrem.

Accessibility