Napis Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Czteryosoby w różnym wieku. Niebieskie tło.

W  dniu 26 września 2021 roku (niedziela) w budynku Urzędu Gminy Dobre (sala konferencyjna), w godzinach od 15.00-19.00 będzie pełnił dyżur rachmistrz spisowy.

Również w sobotę 25 września 2021 roku (sobota) na placu przy ul. Kilińskiego 1 w Dobrem (przed przychodnią BeaMed) w godzinach 11.00-16.00 będzie można spisać się podczas Festynu Rodzinnego organizowanego przez KGW „Dobrzańskie Zuchy”.

Każdy, kto do tej pory nie wypełnił obowiązku spisowego i nie dokonał spisu we własnym zakresie może przyjść, skorzystać z pomocy rachmistrza  i spisać się  w NSP 2021.

Przypominam, że spis trwa tylko do końca września i jest obowiązkowy dla każdej osoby mieszkającej w Polsce, a brak udziału w nim może skutkować karą grzywny.

Gminny Komisarz Spisowy

Tadeusz Gałązka