Szanowni Rodzice,

ogłaszam dodatkowy nabór do Samorządowego Przedszkola w Dobrem
na rok szkolny 2021/2022.

Zapraszam do składania wniosków w sekretariacie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Dobrem do 23 kwietnia 2021 r.

P.o. Dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Dobrem
Katarzyna Wolska

Załącznik:
Wniosek do przedszkola 2021-2022


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/klient.dh...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35