Na środku duży czerwony napis - Cześć i chwała bohaterom, w tle palące się miasto, w szarych odcieniach, na dole dzik - herb

1 sierpnia 2021 r. przypada 77. Rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Informujemy, że 1 sierpnia 2021 r. o godz. „W” czyli 17:00 na terenie gminy Dobre zostanie wyemitowany (przez okres 1 minuty) sygnał ciągły z syren z Ochotniczych Straży Pożarnych. Prosimy o chwilę zadumy w trakcie emisji sygnału, by w ten sposób złożyć hołd Powstańcom.


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/klient.dh...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35