29 listopada w Gminnym Ośrodku Kultury i Bibliotece zorganizowano Andrzejki. Spotkanie rozpoczęło się od badania historii andrzejkowych tradycji oraz obrzędów. Następnie przeprowadzono wróżby. Uczestnicy poznali swoje przyszłe zawody, marzenia, szczęśliwe kolory. Wróżenie z kuli pokazało przyszłość oraz ukryte pragnienia i cechy osobowości.

W międzyczasie, w atmosferze kreatywności i magii, uczestnicy wzięli udział w zajęciach tworzenia własnych świec. Ręcznie zdobione świece symbolizowały magiczne chwile tego wyjątkowego wieczoru.

Andrzejki w Gminnym Ośrodku Kultury i Bibliotece były świętem tradycji oraz okazją do odkrywania siebie, dzielenia się tajemnicami i spędzenia czasu w atmosferze pełnej magii.

#Andrzejki #Tradycje #Magia #OdkrywanieSiebie #Kreatywność #Świece #Spotkanie #Gmina #OśrodekKultury #Biblioteka #FortuneTelling #Magic #SelfDiscovery #Creativity #Candles #Meeting