Uśmiechnięta grupka przedszkolaków siedzi na dywanie wraz z dwiema paniami. Przed nimi leżą kolorowe poduszki, za nimi stoi choinka i wiszą białe gwiazdki.

Gminna Biblioteka Publiczna dnia 1.XII.2021 r. zorganizowała dla dzieci „Akcję Czytelniczą” połączoną z zajęciami plastycznymi.

Po wysłuchaniu pięknego opowiadania pt.: „List do Świętego Mikołaja”. Każdy uczestnik mógł zrobić karty świąteczne. Pomysłów i zabawy było mnóstwo. Karty powstały przepiękne, a na twarzach gościły tylko uśmiechy.


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/klient.dh...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35