Wycieczka Sandomierz
Członkowie Uniwersytetu Dobrego Wieku oraz pozostali uczestnicy mieli okazję spędzić wspaniały dzień podczas wycieczki do Sandomierza.
Zwiedziliśmy to piękne, pełne historii miasto, poznając jego najciekawsze zabytki i urokliwe zakątki. Nie zabrakło spacerów, wspólnych rozmów, dobrej atmosfery oraz wielu niezapomnianych wrażeń.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za miło spędzony czas i już czekamy na kolejne wspólne wyjazdy!
Poniżej kilka zdjęć z naszej wycieczki.










