Na zdjęciu dekoracja z balonów w odcieniach zieleni, złota i bieli. Napis Dzień Dyni na białym tle. Ozdobne elementy przedstawiają dmuchane dynie.

W czwartek 30 października 2025 roku w Dobrem odbyły się obchody Dnia Dyni. Wydarzenie miało na celu wspólne świętowanie, integrację dzieci i rodziców oraz wprowadzenie uczestników w jesienny nastrój.

Dzieci oraz rodzice przyszli w pięknych, pomysłowych przebraniach – wśród nich nie zabrakło uroczych dyniek, czarownic i zabawnych potworków. W programie znalazły się wspólne zabawy, konkursy oraz tańce. Dużym zainteresowaniem cieszyło się również malowanie buziek, które pozwoliło dzieciom wcielić się w różne postacie i podkreślić charakter święta.

Dzień Dyni przebiegł w radosnej atmosferze, a uśmiechy dzieci były najlepszym dowodem na to, że wydarzenie dostarczyło im wielu pozytywnych wrażeń. Dziękujemy wszystkim za przybycie!

Accessibility