ludzie na rowerach

To była gorąca niedziela dla Gmin: Dobre, Jakubów, Stanisławów. 20 sierpnia odbył się Międzygminny Rajd Rowerowy. W tym roku gospodarzem rajdu była Gmina Dobre, która gościła rowerzystów w Mlęcinie.

W sumie, w rajdzie uczestniczyło ok. 500 rowerzystów, każda z gmin pokonała 24 km trasę, najstarszy z uczestników rajdu miał 72 lata, a najmłodszy 1 rok!

Atrakcje towarzyszce rajdowi to: konkursy, animacje, pyszna grochówka z Gminy Jakubów, gorące kiełbaski z Gminy Stanisławów, słodki poczęstunek z Gminy Dobre!

Dziękujemy  pracowniczkom Gminnego Ośrodka Kultury i Biblioteki w Dobrem,  Urzędu Gminy w Dobrem, Szkoły Podstawowej im. M. Kownackiej w Mlęcinie,  funkcjonariuszom Policji, strażakom OSP, ratownikom medycznym.

Dziękujemy sponsorom: firmie Maximus za nagrody w konkursie na najbardziej odlotowy kask oraz Bankowi Spółdzielczemu w Mińsku Mazowieckim za gadżety z elementami odblaskowymi!

Dziękujemy Uczestnikom! Za udział, wytrwałości,  zaangażowanie, entuzjazm i determinację. Niezależnie od poziomu doświadczenia czy dystansu, który pokonaliście, każdy z Was przyczynił się do stworzenia wyjątkowej atmosfery tegorocznego rajdu!