Na obrazku grupy dorosłych stojących razem w pomieszczeniu i uśmiechających się. Starsza osoba oraz młodszy dorosły dorosły przy stole, na którym znajduje się ciasto i kwiaty.

Z tej okazji gratulacje i życzenia Dostojnej Jubilatce przekazali władze Gminy Dobre: Burmistrz Miasta i Gminy Pan Tadeusz Gałązka, Z-ca Burmistrza Piotr Chmielewski, Przewodniczący Rady Miasta i Gminy Waldemar Szymański, Kierownik USC Danuta Rawska, Pani sołtys wsi, Radny, jak również przedstawiciele Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. Obecna była także najbliższa rodzina Jubilatki. Wzruszona Pani Marianna przyjmowała życzenia, kwiaty, upominki. Nie zabrakło również okolicznościowego tortu z odpalonymi świecami, które bez najmniejszego wysiłku Jubilatka zdmuchnęła. Poza przepysznym tortem wzniesiono toast za zdrowie Naszej Jubilatki śpiewając z całego serca „200 lat”.
Ta wyjątkowa rocznica była okazją do wspomnień z życia Jubilatki, która dożyła pięknych lat, pomimo swojego wieku cieszy się życiem. Każdego dnia może liczyć na opiekę i wsparcie rodziny.
Życzymy Pani Mariannie długich lat życia w zdrowiu i szczęściu rodzinnym.