Trzech mężczyzn w mundurach z kwiatami

10 kwietnia Wójt Gminy Dobre Tadeusz Gałązka wraz z Zastępcą Piotrem Chmielewskim oraz Sekretarzem Marcinem Sitnickim, wzięli udział w obchodach 12. rocznicy katastrofy smoleńskiej. W pierwszej części, która odbyła się na Skwerze im. Prezydenta Kaczorowskiego w Mińsku Mazowieckim m.in. odegrano hymn, przywołano imiona i nazwiska ofiar katastrofy z 2010r. oraz złożono kwiaty. Następnie odprawiono Mszę Św. w Intencji Ofiary Katastrofy Smoleńskiej w Kościele pw. Matki Boskiej z Guadalupe w Budach Barcząckich. Organizatorem uroczystości był Społeczny Komitet Uczczenia Pamięci Prezydenta Kaczorowskiego. Uroczystość odbyła się z udziałem Orkiestry Dętej działającej w Ochotniczej Straży Pożarnej w Dobrem.