Drodzy Mieszkańcy i Goście Gminy Dobre,

przed nami 102. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości.

Ze względu na pandemię COVID-19, związane z nią ograniczenia, a przede wszystkim w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo nas wszystkich tegoroczne obchody w gminie Dobre będą odmienne od tych z ubiegłych lat.

Msza święta w Kościele pw. Św. Mikołaja Biskupa w Dobrem odbędzie się o godz. 10.00, po niej władze samorządowe złożą kwiaty pod pomnikiem Józefa Piłsudskiego. Jednocześnie informujemy, że w związku z obowiązującymi przepisami we mszy może uczestniczyć 20 osób.

Zachęcamy Państwa do włączenia się w świętowanie we własnych domach, do udziału w organizowanych na tę okoliczność wydarzeniach online oraz do wywieszenia Flagi Polski.

 

„Miejcie nadzieję!… Nie tę lichą, marną
Co rdzeń spróchniały w wątły kwiat ubiera,
Lecz tę niezłomną, która tkwi jak ziarno
Przyszłych poświęceń w duszy bohatera…”


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/klient.dh...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35