W kolejnych zakładkach przedstawiamy rozkłady jazdy wszystkich linii autobusowych, które odjeżdżają z przystanku Dobre, ul. Rynek. Poniżej zaś znajdują się dane kontaktowe do wszystkich przewoźników.

Rozkłady są aktualne na dzień 1 stycznia 2015 r. Jeżeli zauważą Państwo zmiany w rozkładzie prosimy o kontakt z administracją: admin@gminadobre.pl .

  • BAGS

    Kierunek:Warszawa Plac Zawiszy przez Mińsk Maz.

    Dni robocze

    3:40 J 4:00 J 4:15 JŁ 4:35 J 4:50 P 5:00 J 5:20 J 5:30 P 5:45 J 6:00 J 6:15 J 6:35 J 6:50 P 6:55 JMS 7:00 J 7:45 J 8:20 J 9:25 J 10:25 J 11:25 J 12:35 J 13:50 J 14:05 J 14:40 J 15:10 J 16:00 J 16:25 P 16:45 J 17:55 J 19:00 J

    Soboty

    3:40 J 4:35 J 5:00 J 5:20 J 5:30 P 6:15 J 6:30 J 6:45 P 7:00 J 8:15 J 9:05 J 10:25 J 11:05 J 12:35 J 14:15 J 14:45 16:00 J 16:45 J 18:05 J 19:00 J

    Niedziele i święta

    4:00 JU 4:35 J 5:00 JU 5:30 J+ 5:30 PU 6:15 JU 6:30 JU 7:10 J 8:15 J 9:05 JU 9:45 P+ 10:25 JU 11:05 JU 11:25 J+ 12:35 JU 13:30 P+ 13:50 JU 14:45 JU 15:50 J 16:45 J 18:05 J 19:00 JUN

    Kierunek:Mińsk Maz. do ul. I PLM „Szpital” przez Stanisławów

    Dni robocze

    4:50 P 5:30 P 5:55 P 6:50 P 6:55 PS 7:25 HP 7:35 PS 8:05 P 9:05 P 10:10 PT 10:50 PT 11:20 P 12:00 P 12:45 PT 13:45 PS 14:00 HP 14:50 PT 15:20 P 16:25 P 17:00 P 18:10 P

    Soboty

    5:30 P 6:45 P 9:05 P 10:10 PT 12:45 P

    Niedziele i święta

    5:30 PU 9:45 P+ 13:30 P+


    + – kursuje w dni świąteczne wolne od handlu z wyjątkiem 1 listopada.
    D – kurs do Dobrego przez Mińsk Maz., Jakubów
    H – kursuje w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
    J – kurs przez Jakubów
    K – kurs do Mińsk Maz. ul. I PLM „Szpital”
    Ł – kurs Trasą Łazienkowską
    M – kurs do Mińska Mazowieckiego do ul. Przemysłowej
    N – nie kursuje w Wigilię Bożego Narodzenia, 31 grudnia i Wielką sobotę
    P – kurs przez Stanisławów, Mińsk Maz.
    R – kurs do Rudki – Szpital
    S – kursuje w dni nauki szkolnej
    T – -kurs do Mińsk Maz. Dworzec PKP
    U – nie kursuje w dwa dni Świąt Bożego Narodzenia, Nowy Rok, w dwa dni Świąt Wielkanocnych, w Boże Ciało, Trzech Króli, 15 sierpnia, 1 i 3 maja, 11 listopada
    Uwaga – W Wigilię Bożego Narodzenia, 31 grudnia i Wielką Sobotę autobusy kursują jak w niedzielę i święta z wyłączeniem kursów oznaczonych literą N
    Z – kursuje w Wigilię Bożego Narodzenia, 31 grudnia i Wielką Sobotę

  • MOBILIS

    Kierunek odjazdu Przez Dni robocze Soboty Niedziele i święta
    Czarnogłów 08:43 15:48 16:27 17:03 18:48 20:38 08:43 20:38 08:43 20:38
    Mińsk Mazowiecki, Dworzec autobusowy 12:08 21:53 19:53
    Mińsk Mazowiecki, Dworzec autobusowy Jakubów 06:41S
    Mińsk Mazowiecki, Dworzec autobusowy Jakubów, Stara Niedziałka 14:47S
    Mińsk Mazowiecki, Dworzec autobusowy
    Pniewnik 19/20 15:24S
    Rynia 02 06:20 16:15S 14:33S
    Warszawa Plac Zawiszy 03/12 Mińsk Mazowiecki 04:47
    Warszawa Plac Zawiszy 03/12 Stanisławów 04:45E 05:15 05:25 05:42 05:50 06:00 06:40 07:10E 08:20d 10:00 10:50 11:50d 13:30+d 15:00 16:05d 16:40 17:50d 04:45E 05:25 06:10Cd 07:10E 08:20d 11:50d 16:05d 16:40 17:50d 05:25 06:10Cd 08:20d 11:50d 13:30D+d 16:05d 16:40 17:50d
    Węgrów, Kołłątaja 02 09:20d 14:30d 16:07 16:40d 18:10d 19:10d 09:20d 14:30d 16:40d 18:10d
    19:10d
    09:20d 14:30d 16:40d 18:10d 19:10d

    OZNACZENIA KURSÓW

    + – kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta)
    C – kursuje w soboty, niedziele i święta D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    d – nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Welkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
    E – kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
    S – kursuje w dni nauki szkolnej

    Trasa Czarnogłów – Dobre

    Przystanek Godziny odjazdu
    Czarnogłów (pętla) 01 13:28 13:28
    Czarnogłów 17 13:31 13:25
    Wólka Czarnogłowska 19 13:33 13:23
    Rudno D 07 13:35 13:21
    Rąbierz 05 13:37 13:19
    Dobre Nowe 03 13:39 13:17
    Dobre, ul. Rynek 02 13:41 13:15

    Trasa Dobre – Radoszyna – Dobre

    Przystanek Godziny odjazdu
    Dobre, ul. Rynek 02 06:36 10:46 17:26 13:50
    Dobre, ul. Laszczki 01/02 06:35 10:45 17:25 13:52
    Walentów 10/29 06:33 10:43 17:23 13:54
    Sołki 12/27 06:32 10:42 17:22 <
    Sołki, przy działce o nr ewidencyjnym 128/3 w Makówcu Dużym 01 06:31 10:41 17:21 13:56
    Sołki, Przy OSP 02 06:30 10:40 17:20 13:57
    Czarnocin, przy nieruchomości oznaczonej nr porządkowym 5 01/02 06:29 10:39 17:19 13:58
    Kobylanka 08 06:27 10:37 17:17 13:59
    Kobylanka I 06:26 10:36 17:16 14:00
    Walentów, przy działce o numerze ewidencyjnym 47 06:25 10:35 17:15 14:01
    Kobylanka I 06:24 10:34 17:14 14:02
    Czarnocin 06 06:22 10:32 17:12 14:04
    Wólka Kobylańska 01 06:21 10:31 17:11 14:06
    Ruda Pniewnik 04 06:20 10:30 17:10 14:07
    Radoszyna I 02 06:18 10:28 17:08 14:09
    Radoszyna II 04 06:17 10:27 17:07 14:10
    Jaczewek 01/02 < < < <
    Jaczewek 03 < < < <
    Jaczewek 01/02 < < < <
    Kol. Jaczewek 06 06:15 10:25 17:05 14:12
    Modecin 01 06:13 10:23 17:03 14:14
    Drop 08 06:11 10:21 17:01 14:16
    Makówiec 14/25 | | | 14:18
    Sąchocin 03/10 06:08 10:18 16:58 14:20
    Nowa Wieś 05 06:06 10:16 16:56 14:22
    Sąchocin 03/10 06:04 10:14 16:54 14:25
    Makówiec 14/25 06:02 10:12 16:52 <
    Drop 08 < < < 14:28
    Makówiec 14/25 < < < 14:30
    Sołki 12/27 06:01 10:11 16:51 14:31
    Walentów 10/29 05:59 10:09 16:49 14:33
    Dobre, ul. Laszczki 01/02 05:57 10:07 16:47 14:36
    Dobre, ul. Rynek 02 05:55 10:05 16:45 14:37
  • PKS SOKOŁÓW

    Kierunek Odjazdy
    SOKOŁÓW PÓDL. KS.BRZÓSKI przez TRAWY,WĘGRÓW D.A. 19:56 c
    SOKOŁÓW PÓDL. KS.BRZÓSKI przez WĘGRÓW D.A. 12:11 d 20:41 +au
    SOKOŁÓW PODL. DWORZEC A. przez WĘGRÓW D.A. 23:15 +an
    SOKOŁÓW PODL. DWORZEC A. przez WIEJLĄDKI, WĘGRÓW D.A. 08:09
    SOKOŁÓW PODL.PT A. przez WĘGRÓW D.A. 09:30 b 16:30 Dd 17:55 5d 19:25 Bc
    WARSZAWA DW. WILEŃSKI 04:30 Ed
    WARSZAWA PKiN 06:03 c 07:43 c 13:38 56du 16:48 Bc
    WARSZAWA PL.ZAWISZY 04:56 d
    WĘGRÓW D.A. 07:05 S
    WĘGRÓW D A. przez ROGUSZYN SKRZYŻ., WIELĄDKI 15:57 D
    WĘGRÓW D.A. przez TRAWY 19:56 +b
    W-WA DW.WSCH. LUBELSKA 16:59 +c 17:38 +a

    Oznaczenia:

    + – kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta) oprócz 1.05
    5 – kursuje w piątki
    6 – kursuje w soboty oraz 1.05
    a – nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
    B – kursuje od poniedziałku do piątku oraz w niedziele
    b – nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
    C – kursuje w soboty, niedziele i święta
    c – nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
    D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świat
    d – nie kursuje w dnie’ 1.1, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
    E – kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt,
    n – nie kursuje w Wielka Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
    S – kursuje w dni nauki szkolnej oprócz 10.11, 2.01, 5.01 i 5.06
    u – nie kursuje 15.08, 9.?, 26.12 ,4.01 i 4.06

  • TAJ-BUS

    Kierunek Odjazdy
    CZARNOGŁÓW 7:15 S 8:30 D 12:40 D 13:35 S 14:40 D 16:15 S
    NOWA. WIEŚ. PRZEZ: KOBYLANKĘ, WÓLKĘ KOBYLAŃSKĄ, PIWKI, RADOSZYNĘ, MODECIN, DROP 7:45 SZ 9:50 D 13:50 D 15:10 SZ 16:30 DZ
    RAKÓWIEC 7:30 S 13:15 S 14:55 S
    RYNIA 8:45 D 17:35 D

    OZNACZENIA

    D – KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU OPRÓCZ ŚWIĄT
    S – KURSUJE W DNI NAUKI SZKOLNEJ
    Z – KURS PRZEZ SOŁKI

  • LECH-TRAVEL

    Kierunek Odjazdy
    DUCHÓW 13:40S 15:45S 10:00H
    WÓLKA KOKOSIA 7:19SH 14:20S 15:25S 9:15HX 11:26X
    RYNIA powrót przez Głęboczycę 7:36SH J 4:00S 14:55SH 16:01S 9:35HX 11:10X

    OZNACZENIA

    S- kursuje w dni nauki szkolnej
    X- kursuje w niedziele i święta (nie kursuje 25X11,26X11,11,1X1 i Święta Wielkanocne)
    H- kursuje w dni robocze w czasie wakacji i ferii szkolnych

  • GEMINI

    DOBRE – WARSZAWA
    04:17 VdA7 05:12 Vd 05:32 Vd 06:32 Vd 07:42 Vd 09:12 Vd 10:02 Vd 10:32 Va 11:32 Vd 12:07 Vd 14:17 Vd 14:42 Vd 16:12 Vd 16:37 Vd 17:02 Vd 19:17 Vd
    DOBRE – SOKOŁOW PÓDL.
    04:17 VdA7 05:12 Vd 05:32 Vd 06:32 Vd 07:42 Vd 09:12 Vd 10:02 Vd 10:32 Va 11:32 Vd 12:07 Vd 14:17 Vd 14:42 Vd 16:12 Vd 16:37 Vd 17:02 Vd 19:17 Vd

    OZNACZENIA

    w – nie kursuje w dzień Bożego Ciała
    d – nie kursuje w dniu 1 stycznia, w pierwszy i drugi dzień
    V – kurs przyśpieszony Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 grudnia
    e – nie kursuje w okresie ferii letnich A – kursuje od poniedziałku do piątku
    D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    7 – kursuje w niedzielę

  • STANMAR

    ODJAZDY

    DOBRE – WARSZAWA (Pałac Kultury i Nauki)
    4:42 Vd 6:07 Vd 7:27 Vd 7:59 Vd 8:12 Vd 8:42 Vd 9:37 Vd 10:57 Vd 12:37 Vd 13:02 Vd 13:27 Vd 13:54 Vd 15:07 Vd 15:47 Vd 17:27 Vd 17:59 Vd 18:17 Vd 18:47 Vd
    DOBRE – SOKOŁÓW PODL.
    4:42 Vd 6:07 Vd 7:27 Vd 7:59 Vd 8:12 Vd 8:42 Vd 9:37 Vd 10:57 Vd 12:37 Vd 13:02 Vd 13:27 Vd 13:54 Vd 15:07 Vd 15:47 Vd 17:27 Vd 17:59 Vd 18:17 Vd 18:47 Vd

    KURSY POWROTNE

    Z WARSZAWY (Pałac Kultury i Nauki) DO DOBREGO
    6:25 Vd 7:50 Vd 9:10 KVd 9:40 Vd 10:10 Vd 10:40 Vd 11:10 Vd 12:30 Vd 14:20 Vd 14:45 Vd 15:10 Vd 15:35 KVd 17:00 Vd 17:30 Vd 19:00 KVd 19: 30 Vd 20:00 Vd 20:30 Vd

    OZNACZENIA

    d – nie kursuje w dniu 1.I., w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25 i 26 XII
    V – kurs przyśpieszony
    K — kursy realizowane przez Zajady, Korytnice, Wielądki

Dane kontaktowe do przewoźników

BAGS

05-307 Dobre, ul. Kopernika 3
tel: 25 757 10 95
www.bags.com.pl
info@bags.com.pl

TAJ-BUS

05-307 Dobre, ul. Szkolna 15
tel: 794 085 565

LECH-TRAVEL

Rudno 3
tel: 502 278 850

GEMINI

Tomaszewice, Płouszowice 61b
tel: 501 777 940

Mobilis Group

Mińsk Mazowiecki, ul. Warszawska 222
tel: 25 759 57 00
www.mobilis.pl
sekretariat@pks-minsk.pl

PKS SOKOŁÓW

Sokołów Podlaski, ul. Ząbkowska 2
tel: 25 781 26 52
www.pkssokolow.pl
pks_sekretariat@wp.pl

STANMAR

Poniatowa, ul. 1 Maja 6/35
tel: 505 040 827
www.stanmar.eu
stanmar1@onet.eu