Magia Świąt Bożego Narodzenia udzieliła się również w Gminnym Ośrodku Kultury. Przy współpracy Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Dobrzańskiej jak co roku zorganizowano w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej świąteczny program artystyczny połączony z kiermaszem i spotkaniem Świętego Mikołaja. Dzieci należące do koła teatralnego, krasomówczego i wokalno – instrumentalnego działającego przy Gminnym Ośrodku Kultury przygotowały wspaniałe przedstawienia teatralne pt. „Zarozumiała bombka”, „Królewna Śnieżka – historia prawdziwa” i „ Szczęście”. O magicznych harcach w Dobrzańskim Muzeum opowiedziała uczestniczka warsztatów krasomówczych. A koło wokalno-instrumentalne zabrało nas w podróż kolęd całego świata. Podczas kiermaszu można było nabyć ozdoby choinkowe, stroiki, pierniczki, tradycyjne potrawy i wyroby z naszego regionu. Na koniec zawitał do nas Święty Mikołaj z workiem słodyczy dla dzieci.

.c-alert-message.ogloszenie-biale.m-success { background-color: #fff; }