Szanowni Rodzice!

Rozpoczyna się okres rekrutacji  w żłobku na rok 2021 / 2022.

Zainteresowanych Rodziców  zapraszamy do składania kart  zgłoszeniowych dziecka w wieku od 20 tygodnia  do  3  lat.

W/w kartę  można uzyskać w placówce, bądź pobrać formularz ze strony internetowej  Urzędu Gminy  w  Dobrem  w  zakładce  ,,Gminny  Żłobek  w  Dobrem’’ ( karta  dostępna  od  15.03.2021r. )

Dokument należy składać w  godzinach  8.00 – 14.00  lub  elektronicznie:

e-mail: zlobek@gminadobre.pl   od  15  marca  2021 r.  do  15  kwietnia  2021 r.

Więcej  szczegółów  pod  numerem  telefonu 507 144 274

Wszelkie  wizyty  w  Gminnym  Żłobku  w  Dobrem  odbywają  się  w  reżimie  sanitarnym, osoby  wchodzące  do placówki  obowiązuje  noszenie  maseczek  oraz  dezynfekcja  rąk


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/klient.dh...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/klient.dhosting.pl/ugdobre/gminadobre.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35