Tegoroczne ferie rozpoczęliśmy od smakowitych zajęć w tajemniczej kuchni… wraz z prawdziwym czarodziejem smaków – Panem Marcinem – przygotowaliśmy przepyszne gofry, babeczki, pasty kanapkowe, a nawet tort! Kolejnego dnia wybraliśmy się na wycieczkę do kina, obejrzeliśmy film pt. „Królewna śnieżka i fantastyczna siódemka”, który opowiadał o tym, że wygląd to nie wszystko, a naprawdę pięknym jest ten, kto jest dobry… środę natomiast spędziliśmy w muzeum im. Konstantego Laszczki w Dobrem, gdzie mogliśmy się poczuć jak prawdziwi artyści! Następnie ponownie zawitaliśmy w kinie, obejrzeliśmy film „Gang zwierzaków”, który wprawił wszystkich w doskonały nastrój. Ostatni dzień ferii także był pełen wrażeń: stworzyliśmy wyjątkowe koszulki, zjedliśmy pyszne tosty, a nawet zdążyliśmy zorganizować krótki seans filmowy. Każdego dnia w zajęciach organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Dobrem brało udział około czterdziestu uczestników. Z niektórymi widzieliśmy się codziennie, inni brali udział w wybranych zajęciach lub wyjazdach, najważniejsze jednak, że dla każdego znalazło się coś dobrego. Do zobaczenia niebawem!