Ochotnicza Straż Pożarna w Dobrem w związku z zakończeniem realizacji projektu pt. „Promocja i zachowanie zbiorów światowej sławy rzeźbiarza zgromadzonych w Społecznym Muzeum Konstantego Laszczki w Dobrem” przekazuje albumy celem propagowania twórczości Konstantego Laszczki i przekazywania albumu gościom Społecznego Muzeum Konstantego Laszczki.

Przekazujemy również do prowadzenia stronę internetową „Wirtualne Muzeum Konstantego Laszczkiwww.muzeumlaszczka.pl, oraz prasę do wbijania medalu pamiątkowego wraz zapasem 1000 szt. krążków mosiężnych z których będą wybijane medale.

W/w przekazujemy do nieodpłatnego wykorzystywania przez Społeczne Muzeum Konstantego Laszczki w Dobrem, dla jak najlepszego promowania i zachowania twórczości wybitnego artysty, syna Ziemi Dobrzańskiej dla upamiętnienia 150 rocznicy Jego urodzin.

Odwiedź Wirtualne Muzeum Konstantego Laszczki

Przejdź do strony