GRUPA I

W Gminnym Ośrodku Kultury w Dobrem 19 grudnia zorganizowano zajęcia dla dzieci „Świąteczne pieczenie pierniczków”. Każde dziecko miało okazję od początku do końca stworzyć świąteczne pierniczki, poprzez zagniatanie ciasta, wałkowanie, wykrawanie pierniczków, pieczenie, a później dekorowanie. Zabawy było co nie miara … W Gminnym Ośrodku Kultury w Dobrem 19 grudnia zorganizowano zajęcia dla dzieci „Świąteczne pieczenie pierniczków”. Każde dziecko miało okazję od początku do końca stworzyć świąteczne pierniczki, poprzez zagniatanie ciasta, wałkowanie, wykrawanie pierniczków, pieczenie, a później dekorowanie. Zabawy było co nie miara …Podczas pracy dzieci śpiewały kolędy, co nas wprowadziło w świąteczny nastrój, a zapach pierników było czuć na całym Dobrem. Własnoręcznie zrobione i pięknie udekorowane pierniczki każdy z uczestników zajęć mógł zabrać do domu, aby zdobiły wigilijne stoły.