Powiatowy Lekarz Weterynarii w Mińsku Mazowieckim zwraca się z prośbą o podanie do publicznej wiadomości na terenie Państwa właściwości poniższych informacji.

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Mińsku Mazowieckim, w związku z realizacją programu zwalczania choroby Aujeszkyego świń oraz przygotowywaniem wniosku do Komisji Europejskiej o umieszczenie regionów Polski (w tym powiatu mińskiego) w wykazie regionów wolnych od ww. choroby, zaprasza wszystkich hodowców trzody chlewnej z terenu powiatu mińskiego na konsultacje w tej sprawie. Konsultacje, połączone z prezentacją obecnej sytuacji w zakresie choroby Aujeszkyego świń oraz omówieniem korzyści i utrudnień (między innymi w obrocie trzodą) z tym związanych, odbędą się w siedzibie Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Mińsku Mazowieckim, ul. Szczecińska 8, w dniach 18-20 stycznia br. Ze względu na szczupłość miejsca jakim dysponuje Powiatowy Inspektorat Weterynarii proponujemy następujący podział dla hodowców z poszczególnych gmin:

18.01.2016 r. godz. 12:00 :Latowicz, Siennica

19.01.2016 r. godz. 10:00: Kałuszyn, Mrozy,

19.01.2016 r. godz. 12:00: Jakubów, Cegłów,

20.01.2016 r. godz. 10:00: Mińsk Mazowiecki, Dębe Wielkie, Sulejówek, Halinów,

20.01.2016 r. godz. 12:00: Dobre, Stanisławów.

Powyższy podział podyktowany jest chęcią zapewnienia osobom które wezmą udział w konsultacjach jak najlepszych warunków, dlatego uprzejmie prosimy o jego przestrzeganie.