Za sprawą konkursu grantowego „WzMOCnij swoje otoczenie” organizowanego przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w  Dobrem zyskała nowe wyposażenie gastronomiczne.

Zaplecze gastronomiczne wyposażone zostało w zaparzacze do kawy i herbaty, kuchnię gazową z piekarnikiem elektrycznym, okap gastronomiczny, zmywarko-wyparzarkę gastronomiczną oraz meble i  pozostały sprzęt.  Dzięki zrealizowanemu projektowi   remiza stanie się teraz miejscem, w którym mieszkańcy gminy Dobre będą mogli komfortowo organizować uroczystości okolicznościowe i integrować się.

Ogłoszony w lutym konkurs PSE „WzMOCnij swoje otoczenie” miał na celu wyłonienie najlepszych projektów związanych z rozwojem lokalnej infrastruktury, aktywizacją życia społecznego i kulturalnego oraz finansowe wsparcie w ich wdrożeniu. Granty od PSE otrzyma blisko 90 projektów, które będą realizowane w 76 gminach na terenie całego kraju.

Strona internetowa Partnera http://raport.pse.pl/pl/