_DSC0360 W niedzielę 26 czerwca 2016 r. z parkingu w centrum Rynku Dobrego wystartował IV Rajd Rowerowy. Organizowany przez Wójta Gminy Dobre i Gminny Ośrodek Kultury. Jego trasa wiodła przez Wólkę Kokosią – Poręby Nowe – Grabniak – Rudzienko – Rudno – Dobre. Trasa liczyła ok. 18km. W naszym rajdzie wzięło udział 150 osoby. Gościliśmy rowerzystów z Warszawy, Mińska Mazowieckiego, Mrozów i Gminy Dobre.
Nad bezpieczeństwem rowerzystów czuwała policja i Ochotnicze Straże Pożarne z Dobrego, Rudzienka, Porąb Nowych i Czarnogłowia. Opiekę medyczną sprawowała p. Jolanta Czerniawska. OSP Rudzienko zapewniła nam miejsce na postój, gdzie można było zjeść kiełbaskę z grilla i odpocząć. Nie zabrakło też pysznego ciasta drożdżowego z Piekarni pani Kingi Gromulskiej – Kosińskiej.
Po przerwie wspólnie udaliśmy się w drogę powrotną do Dobrego. Dziękujemy wszystkim za pomoc w zorganizowaniu rajdu i już dziś zapraszamy na kolejny 11.09.20016 r.

[video_embed url=”http://www.youtube.com/watch?v=X8mmz5ZlT6Q”]