Szanowni Państwo,
w nawiązaniu do naszej tradycji wyjazdów   na mecze piłki nożnej serdecznie zapraszam  dzieci  wraz z opiekunem  oraz  osoby dorosłe na mecz piłki nożnej
T-Mobile Ekstraklasa  Legia Warszawa – Lech Poznań  w dniu 22.10.2016 r. (sobota) o godz. 20:30 w Warszawie gwarantujemy bilety dla  45 osób.
Autokar podstawiłby się w Dobrem przed Urzędem Gminy  o godz. 17:50. Wyjazd na mecz najpóźniej o godz. 18:00.
Przewidywany koszt przejazdu 17 – 25 zł/osoba.
Zgłoszenia proszę kierować na adres:  pchmielewski@gminadobre.pl wpisując imię nazwisko i koniecznie nr PESEL,
a także  nr telefonu do  kontaktu lub sms na nr  694 725 736.
Ilość miejsc ograniczona decyduje kolejność zgłoszeń.

Proszę o zapoznanie się z procedurą wejścia na sobotni mecz która, będzie restrykcyjnie przestrzegana więc decyzja dot. zgłoszenia musi być  100%- towa .

W związku z koniecznością spełnienia wymogów określonych w ustawie o bezpieczeństwie imprez masowych Klub jest zobowiązany do zapewnienia identyfikacji osób wchodzących na mecze.

Prosimy o przekazanie osobom korzystającym z biletów nieimiennych, aby na bilecie zapisały swoje imię i nazwisko oraz nr PESEL, a w przypadku obcokrajowców imię i nazwisko oraz numer dokumentu tożsamości. Dane te będą weryfikowane z dokumentem potwierdzającym tożsamość osoby posługującej się biletem. Brak danych na bilecie lub ich niezgodność z przedstawionym dokumentem tożsamości będzie się wiązał z odmową wpuszczenia na mecz.

 Niezależnie od powyższych wymogów prosimy o rejestrację osób korzystających z biletów i karnetów nieimiennych bezpośrednio na naszej stronie internetowej (linki zostały podane poniżej). Wprowadzenie tych danych do systemu jest niezbędne. Pod wskazanymi linkami należy wpisać: nazwę firmy widniejącą na bilecie, liczbę biletów na dany mecz, a następnie imię, nazwisko oraz nr PESEL (w przypadku obcokrajowców bez nr PESEL). Należy też wpisać nr dokumentu/biletu, który będzie okazywany na bramce wejściowej). Dane powinny być wysłane najpóźniej 4 godziny przed meczem. Rejestracja może być dokonana przez uprawnione osoby w Państwa firmie lub też bezpośrednio przez osobę korzystającą z biletu nieimiennego.

 https://it.legia.pl/biznes/ – sektory zwykłe