Z przyjemnością informujemy, że projekt z gminy Dobre znalazł się w gronie wniosków najwyżej ocenionych przez Komisję Ekspertów programu „Lato w teatrze 2020”, organizowanego przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego.

„A to Dobre!” – to projekt zakładający organizację półkolonii – dwutygodniowych warsztatów teatralnych dla dzieci ze szkół podstawowych (klasy IV-VIII), z terenu gminy Dobre, zakończony pokazem finałowym – przedstawieniem „A to Dobre!”
Realizacja projektu zależna jest od dalszych decyzji państwowych dotyczących organizacji wypoczynku letniego.

Współfinansowanie – Program „Lato w teatrze” – Instytut Teatralny im. Z. Raszewskiego wraz z Ministerstwem Kultury i Dziedzictwa Narodowego
Wnioskodawca – Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Dobre
Partnerzy – Gmina Dobre, Gminny Ośrodek Kultury w Dobrem

Więcej informacji: http://latowteatrze.pl/konkurs_grantowy,lista_beneficjentow.html