Gminę Dobre pod nazwą Dobrzanie reprezentowali sołtysi wsi: Brzozowica – Renata Sarna, Głęboczyca – Piotr Ceran, Sołki – Małgorzata Lewandowska, Czarnocin – Przemysław Ołdak, Dobre I – Zbigniew Czapski, Rąbierz Kolonia – Adam Wróblewski, Wólka Kokosia – Sławomir Bielicki. Oczywiście towarzyszyli im wójtowie – Tadeusz Gałązka, Piotr Chmielewski i sekretarz Iwona Księżopolska.

Turniejowe konkurencje to: wykonanie piosenki własnego autorstwa, noszenie w kocu sołtysowej, slalom hula-hop po sali, skakanie na skakance w gumowcach, odbijanie piłeczki pingpongowej na czas, konsumowanie pączków na czas, picie soku przez smoczek z butelki dziecięcej, liczenie bilonu na czas. Podczas wszystkich konkurencji turniejowych sołtysom towarzyszli kibice. Najliczniejszą ich grupę stanowili kibice gminy Dobre, którzy z przygotowanym banerem i pomponami zagrzewali swoich zawodników do walki. Dobrzańscy sołtysi spisali się doskonale. Jedynie o włos przegrali z gospodarzami – gminą Jakubów, zajmując zaszczytne II miejsce. Na trzecim znalazła się gmina Stanisławów. Nagrody w postaci bonów pieniężnych dla swoich sołtysów ufundowali wójtowie.

Zakończeniem był poczęstunek zorganizowany przez gospodarza turnieju. Zarówno sołtysi, jak i towarzyszący im kibice wesoło i mile spędzili czas.