8 marca 2020 roku, o godz. 17.00, w sali widowiskowej Ochotniczej Straży Pożarnej w Dobrem odbyło się Gminne Święto Kobiet. Spotkanie rozpoczął Wójt Tadeusz Gałązka składając serdeczne życzenia zgromadzonym Paniom. Następnie wręczono kwiaty i odśpiewano gromkie „Sto lat”. W tym roku o część artystyczną zadbał Gminny Ośrodek Kultury, serwując dawkę pozytywnej energii poprzez występy kabaretowe i wokalne, w wykonaniu dzieci i młodzieży. Wspaniały koncert dała niezastąpiona Orkiestra Dęta Ochotniczej Straży Pożarnej w Dobrem. Rozstrzygnięto także konkurs „Najsmaczniejszy owocowy biszkopt w Gminie Dobre”. Komisja, w składzie: Wójt Gminy – Tadeusz Gałązka, zastępca Wójta – Piotr Chmielewski, Przewodniczący Rady Gminy Dobre – Waldemar Szymański, Ksiądz Grzegorz Chojnicki, Ksiądz Michał Skierkowski oraz zastępca Wójta Gminy Stanisławów – Dariusz Kraszewski ocenili, że najsmaczniejszy biszkopt z owocami wykonała Pani Mariola Michalczyk, która zajęła I miejsce, wygrywając mikser elektryczny. Na II pozycji uplasowała się Pani Katarzyna Czerepińska, III miejsce zajęła Pani Anna Plak. Tradycyjnie odbyło się głosowanie publiczności. W tym roku przybyłym gościom najbardziej przypadł do gustu wypiek Pani Elżbiety Rucińskiej. Organizatorami Gminnego Święta Kobiet byli: Wójt Gminy Dobre, Gminny Ośrodek Kultury w Dobrem, Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Dobrem. Wszystkim Paniom jeszcze raz życzymy wielu radości z okazji ich święta. Do zobaczenia za rok!