17 czerwca 100 urodziny obchodziła mieszkanka gminy Dobre.

Pani Zofia Białek przebywająca obecnie w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym w Drożdżówce. Z tej okazji odwiedziło ją wielu gości m.in. Wójt Gminy Tadeusz Gałązka, Sekretarz Urzędu Gminy Marcin Sitnicki, Kierownik USC Danuta Rawska i Kierownik KRUS w Mińsku Mazowieckim Adam Więckowski. Obecna była także rodzina Jubilatki, chorzy z oddziału i najważniejsze osoby opiekujące się na co dzień Panią Zofią.

Wzruszona Jubilatka przyjmowała serdeczne życzenia, kosze z kwiatami i słodyczami. Życzenia dostojnej Jubilatce przesłał również Prezes Rady Ministrów, które zostały odczytane przez sekretarza urzędu gminy.

Oczywiście nie zabrakło okolicznościowego pysznego tortu wykonanego przez miejscową kuchnię. Zamiast 100 lat odśpiewano gromkie „200 lat”.
Pani Zofia nie kryła wzruszenia, przybycie tak wielu gości było dla niej miłym zaskoczeniem.

Życzymy Pani Zofii radości z każdego kolejnego dnia, uśmiechu i szczęścia oraz wszelkiej pomyślności.