Dnia 17 czerwca 2018 roku odbyły się VI Dni Powiatu Mińskiego z Radiem dla Ciebie. Niedzielną uroczystość wspólnie otworzyli Starosta Miński Pan Antoni Tarczyński oraz Przewodnicząca Rady Powiatu Mińskiego Anna Czyżewska. Podczas tak zacnej imprezy na scenie otwartej, gdzie swoje zdolności prezentowali muzycy, tancerze i piosenkarze, a także znani polscy artyści t. j. Norbi czy Sumptuastic- nie mogło zabraknąć dobrzańskiego zespołu ludowo- wokalnego”Tęcza” na czele z Panią Wandą Kaim. Nasze zdolne śpiewaczki przygotowały również wyborne przysmaki, które można było skosztować przy gminnym namiocie „Gmina Dobre”, a zainteresowani goście mogli otrzymać materiały promujące naszą ciekawą gminę w postaci książeczek o nowo powstałym Muzeum Konstantego Laszczki w Dobrem, przewodników po terenie gminy Dobre, a także pięknych, żółtych czapeczek, smyczy i długopisów z nadrukiem „Gmina Dobre”.