Klub Kolarski V-MAX z Mińska Mazowieckiego przedstawia ofertę na miłe aktywne i zdrowe spędzanie wolnego czasu na rowerze. Właśnie uruchomiony został projekt ogólnodostępnych i darmowych treningów kolarskich dla dzieci z Powiatu Mińskiego z klas II – VI prowadzonych przez trenera mińskiego Klubu – Jacka Tomkiewicza.
Już na początku wszystkich spotkań przeprowadzony zostanie wstępny przegląd techniczny rowerów. W trakcie zajęć położony zostanie nacisk nie tylko na kształtowanie umiejętności technicznych czy wydolnościowych, ale również na sprawne, bezpieczne i zgodne z przepisami przemieszczanie się na rowerze. Nie zabraknie również czasu na wspólne wycieczki plenerowe. Dzieci które wykażą chęć dalszego rozwoju i pogłębiania kompetencji kolarskich mają otwartą drogę do wstąpienia w szeregi profesjonalnego Klubu Kolarskiego V-MAX rozpoczynając wspaniałą przygodę ze sportem.
Uczestnicy wakacyjnych treningów powinni mieć własny rower i kask. W myśl zasady, że „rower łączy pokolenia” obecność i uczestnictwo rodziców na zajęciach będzie mile widziane.
Terminy i miejsca spotkań:
– Janów k.Mińska Mazowieckiego – poniedziałki godz. 13.30 (przed Szkołą Podstawową)
– Dębe Wielkie – poniedziałki godz. 16.00 (przed Szkołą Podstawową)
– Drop k.Dobrego – poniedziałki godz. 18.30 (przed Szkołą Podstawową)
Treningi dla „młodzieży zaawansowanej” oraz dorosłych odbywać się będą bez zmian w ramach „Szybkich Czwartków Kolarskich” w każdy czwartek o godz. 17.30 w Mińsku Mazowieckim.
Zapraszamy do wspólnej zabawy !!!
Jacek Tomkiewicz – trener, tel. 604 631 851

.c-alert-message.ogloszenie-biale.m-success { background-color: #fff; }